U-15/U-17: Fatalny weekend młodzieży

• autor: Arturro78, 2018-09-27 00:12

Fatalnie wypadł miniony weekend w wykonaniu naszych zespołów młodzieżowych. Zarówno trampkarze jak i juniorzy musieli przełknąć gorycz porażki. W rozwinięciu  wiadomości znajdziesz składy, strzelców bramek  oraz zdjęcia z meczu trampkarzy z Płomieniem Chlebowo.

22 września (sobota), godz. 11:00

STAL JASIEŃ – PŁOMIEŃ CHLEBOWO 0:1 (0:0)

Bramka:

0:1 Kacper Gromek (47 minuta).

Stal: Paweł Ciemierz – Kacper Łobodziec ( od 51 min. Bartosz Bobin), Olaf Jankowski, Gracjan Dawid, Damian Warężak, Hubert Jankowski, Mikołaj Kluwak, Kacper Rechul, Cyprian Adamczewski, Oliwier Teżyk ( od 65 min. Jakub Kłos), Jan Siwak.

Płomień: Igor Zając – Gracjan Grabowski, Henryk Kamiński, Antoni Konstanty, Kacper Grabowski, Jakub Pławiak, Marcel Todynek, Damian Puchałko, Bartłomiej Pawłowski, Denis Todynek, Kacper Gromek.

Sędziowali: Rafał Rafalski (główny), Dawid Kuźmiak, Bartosz Stelmach.

Trampkarze Stali Jasień byli zdecydowanym faworytem sobotniego starcia. Płomień miał na swoim koncie 0 punktów i zamykał tabelę. Zgoła odmienna była sytuacja Stali, która z sześcioma „oczkami” zajmowała trzecie miejsce. Przeciwnik wydawał się być więc do ogrania z zamkniętymi oczami. Przewagę w tym spotkaniu, momentami przygniatającą, mieli trampkarze Stali i wypracowali sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Natomiast goście skupili się na kontratakach. Mieli ku temu powody, bo  dysponowali bardzo szybkim napastnikiem (Kacper Gromek). Po jednym z takich wyjść spod swojego pola napastnik Płomienia wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Stal do końca meczu starała się jeszcze odrobić straty ale na nic zdały się trudy jasieńskich zawodników. Niestety fatalna skuteczność sprawiła, że to Płomień wyjeżdża z Jasienia bogatszy o 3 punkty.

Zobacz zdjęcia:

[FOTORELACJA]   [FOTORELACJA]
kliknij tutaj lub w obrazek   kliknij tutaj lub w obrazek
    * żeby oglądać zdjęcia musisz być zalogowan/a na portalu facebook.com

Krosno Odrzańskie: III Liga Okręgowa Trampkarzy (U-15) – 4. kolejka, jesień 2018:

Carina Gubin – KP Świdnica 0:4

Stal Jasień – Płomień Chlebowo 0:1

Odra Nietków – Tęcza Krosno Odrzańskie przełożony na 04.10, godz. 17:00

Już w najbliższą sobotę tj. 29 września trampkarze Stali będą mieli okazję do poprawy swojej gry. W kolejnym meczu przed własną publicznością podejmą drużynę Odry Nietków. Start spotkania na obiekcie przy ulicy Żarskiej 48 o godzinie 11:00.

22 września (sobota), godz. 12:00

TS MASTERCHEM PRZYLEP – STAL JASIEŃ 9:0 (8:0)

Bramki:

1:0 Gracjan Ziarkowski (1 minuta),

2:0 Aleksander Kobusiński (11 minuta),

3:0 Mateusz Wojciechowski (15 minuta),

4:0 Mateusz Wojciechowski (20 minuta, karny),

5:0 Aleksander Kobusiński (25 minuta),

6:0 Paweł Sawron (35 minuta),

7:0 Mateusz Wojciechowski (38 minuta),

8:0 Aleksander Kobusiński (39 minuta),

9:0 Aleksander Kobusiński (46 minuta).

Stal: Kacper Zając – Dorian Matukiewicz, Wiktor Tomiuk, Maksymilian Kotniewicz, Kacper Zielonka, Krystian Perczyński, Kacper Maciejewski, Mateusz Teżyk, Michał Ryznar, Tomasz Sierko.

TS: Wiktor Krawiec – Bartosz Puchalski ( od 55 min. Jakub Szaj), Mateusz Wypych, Filip Apanasewicz, Mikołaj Cieśliński, Paweł Sawron, Gracjan Ziarkowski ( od 46 min. Szymon Markowski), Sebastian Kucia ( od 41 min. Jakub Andrzejczak), Aleksandr Kobusiński, Mateusz Wojciechowski, Mateusz Olejarz ( od 55 min. Denis Wyrwa).

Sędziowali: Remigiusz Hirsch (główny), Sebastian Smykowski, Sławomir Stępień.

Worek z bramkami tak naprawdę rozwiązał się w pierwszej połowie kiedy to gospodarze zdobyli aż 8 bramek i tym samym udokumentowali swoją wyższość nad przeciwnikiem. Zapewne duży wpływ na końcowy rezultat miała gra jasienian w osłabieniu bowiem Stal cały mecz zagrała w dziesięcioosobowym składzie.

Zielona Góra: II Liga Okręgowa Juniorów Młodszych (U-17) – 4. kolejka, jesień 2018:

Carina Gybin – Meteor Jordanowo 6:0

Arka Nowa Sól – Schnug Chociule 6:0

GKS Siedlisko – Piast Iłowa 2:9

TS Masterchem Przylep – Stal Jasień 9:0

Tęcza Krosno Odrzańskie – Syrena Cybinka 2:1

MUKS Kargowa – pauza

Kolejny ligowy mecz jasienianie rozegrają już w najbliższą niedzielę tj. 30 września, kiedy to na własnym boisku podejmą Tęczę Krosno Odrzańskie. Początek spotkania o godzinie 12:00.