Weekendowy niezbędnik kibica Stali Jasień

• autor: Arturro78, 2018-09-22 00:15

Przed nami kolejny piłkarski weekend z udziałem drużyn grających pod szyldem Stali Jasień. W Jasieniu dane nam będzie oglądać poczynania tylko trampkarzy, którzy podejmą Płomień Chlebowo. Seniorzy wybierają się do Czarnowa, a juniorzy do Zielonej Góry by zmierzyć się z TS Masterchem Przylep. W dalszej części artykułu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy na najbliższy weekend z udziałem drużyn Stali Jasień. Zapraszamy na stadiony!

SOBOTA, 22 września

III Liga Okręgowa Trampkarzy (LOT) – Krosno Odrzańskie

Stal Jasień – Płomień Chlebowo, godzina 11:00

Po trzech kolejkach Stal Jasień z 6 punktami na koncie jest na trzecim miejscu w tabeli. Z kolei Płomień Chlebowo znajduje się na przedostatnim miejscu. Drużyna z gminy Gubin w dotychczasowych potyczkach zanotowała trzy porażki – 3:8 z Odrą Nietków, 1:3 z KP Świdnica i 2:7 z Tęczą Krosno Odrzańskie. Mimo słabych wyników gości z Chlebowa nie można lekceważyć bowiem na pewno liczą na pierwsze punkty w bieżącej kampanii. Dlatego w sobotnim meczu nasi piłkarze muszą być maksymalnie skoncentrowali, aby po ostatnim gwizdku sędziego cieszyć się z kolejnego zwycięstwa.

II Liga Okręgowa Juniorów Młodszych (LOJM) – Zielona Góra

TS Masterchem Przylep – Stal Jasień, godzina 12:00

Ekipa Stali Jasień z dorobkiem trzech punktów zajmuje 6 miejsce w tabeli. Z kolei gospodarze mając na swym koncie jeden mecz mniej zdobyli do tej pory także trzy punkty. Sądząc po dotychczasowych osiągnięciach zespołu z Przylepu i w tym meczu głównym celem tego zespołu będzie zdobycie kompletu punktów. Jasienanie zrobią jednak wszystko, by wydatnie im w tym przeszkodzić. To czy im się uda pozostaje sprawą otwartą.

NIEDZIELA, 23 września

Klasa A – Zielona Góra

Czarni Czarnowo – Stal Jasień, godzina 16:00

Choć to goście z doświadczeniem nabytym na poziomie klasy okręgowej powinni być faworytem tego meczu, to niestety tak nie jest. W tabeli wyższe miejsce zajmują Czarni Czarnowo. Ich przewaga to jednak tylko cztery punkty. W związku z tym można sądzić, że mecz ten będzie niezwykle wyrównany. Na tyle, że może zakończyć się zarówno wygraną gości jak i gospodarzy. Remis także jest możliwy.