Weekendowy niezbędnik kibica Stali

• autor: Arturro78, 2017-10-20 20:30

Przed nami kolejny piłkarski weekend z udziałem Stali Jasień. Najwięcej emocji czeka nas oczywiście w sobotę w Jasieniu, gdzie pierwszy zespół zmierzy się z liderem tabeli Cariną Gubin. Na własnym boisku poza seniorami zagrają także trampkarze, którzy w niedzielę podejmą ZAP Junior Syrenę Zbąszynek. Odpoczywać w ten weekend będą natomiast juniorzy, którzy zgodnie z terminarzem mają pauzę. W dalszej części artykułu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy na najbliższy weekend z udziałem drużyn Stali Jasień. Zapraszamy na stadion przy ulicy Żarskiej 48!

SOBOTA, 21 października

Klasa Okręgowa (KO)

Stal Jasień – Carina Gubin, godzina 15:00

Przed Stalą Jasień naprawdę ciężkie zadanie. Ekipa gości ma na swym koncie trzydzieści punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. W trzech ostatnich meczach zespół Cariny zapisał na swym koncie dziewięć punktów, dzięki trzem wygranym. W tym samym czasie konto Stali powiększyło się o jedno oczko. Ostatnie mecze w wykonaniu obu ekip pokazują, że miejsce Stali jak i lokata Cariny nie jest dziełem przypadku. Faworytem tego spotkania bez dwóch zdań będzie zespół gości. Każdy wynik, prócz zdecydowanej wygranej Cariny powinien być odbierany jako nie lada niespodzianka. Czy na takową stać ekipę z Jasienia?

NIEDZIELA, 22 października

II Liga Okręgowa Trampkarzy (LOT) – Zielona Góra

Stal Jasień – ZAP Junior Zbąszynek, godzina 12:30

Pięć punktów, dokładnie tyle dzieli oba zespoły. Stal ma obecnie siedem punktów, z kolei ZAP Junior dwanaście. Faworyta chyba nie trzeba nikomu wskazywać. Oczywiście będzie nim ekipa gości, która do tej pory wygrała trzy spotkania, trzy zremisowała i doznała jednej porażki. Bilans meczów zespołu Stali to dwa zwycięstwa, jeden remis i cztery porażki. Warto dodać, że ekipa gości nie poznała smaku porażki już od pięciu meczów. Poza tym ZAP Junior na wyjeździe jeszcze nie przegrał (dwa zwycięstwa, jeden remis). Statystyki są więc po stronie gości. Czy po ich stronie będzie także szczęście w niedzielnym pojedynku?