Weekendowy (sobotni) niezbędnik kibica

• autor: Arturro78, 2017-06-16 15:45

Sezon 2016/2017 dobiega końca. W sobotę po raz ostatni w tym sezonie na ligowe boiska wybiegną trampkarze oraz seniorzy. Najciekawsze spotkanie tego weekendu to bez wątpienia mecz pierwszego zespołu, który zmierzy się z Czarnymi Czarnowo i jeżeli wygra, to zdobędzie Mistrzostwo. Na wyjeździe zagrają za to trampkarze, którzy zmierzą się z Promieniem Żary. W dalszej części artykułu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy na najbliższy weekend z udziałem drużyn Stali Jasień. Zapraszamy na stadiony!

SOBOTA, 17 czerwca

I Liga Okręgowa Trampkarzy (LOT) – Zielona Góra

UKS Promień Żary – Stal Jasień, godzina 13:30

Sobotnie spotkanie z Promieniem Żary jest ostatnim ligowym pojedynkiem w tym sezonie. Wprawdzie Stalowcy mają jeszcze matematyczne szanse na zajęcie czwartego miejsca, ale są dwa warunki. Pierwszy wygrana lub remis z Promieniem Żary oraz przegrana Tęczy Krosno Odrzańskie z Odrą Bytom Odrzański. Niezależnie od innych czynników, trzeba w tym spotkaniu powalczyć o korzystny wynik. Mecz dla Stali na pewno nie będzie spacerkiem, gdyż Promień nie przegrał meczu od dwóch kolejek. Trzymamy kciuki za nasz zespół!

Wynik z 7 kolejki: 0:3 (dom).

A klasa, grupa II

Stal Jasień – Czarni Czarnowo, godzina 17:00

Faworytem sobotniego, ciekawie zapowiadającego się meczu są Stalowcy, którzy podobnie jak w pierwszym meczu z Czarnymi jesienią 2016 wygranym 3:0 i teraz chcą udowodnić swoją wyższość. Poza tym Stal aby świętować mistrzostwo potrzebuje zwycięstwa. Gorąco trzymamy kciuki za Stal i wierzymy, że nasi postawią przysłowiową kropkę nad ”i”. Szersza zapowiedź meczu w naszym serwisie pojawi się w piątkowy wieczór. Stal po mistrzostwo !!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA OBIEKT PRZY ULICY ŻARSKIEJ NA GODZINĘ 17:00.