Święto Miasta na sportowo

• autor: Arturro78, 2017-06-12 21:28

Za nami Święto Miasta. Poza sporą dawką muzyki nie zabrakło również sportowych akcentów. W piątek 9 czerwca na stadionie miejskim w Jasieniu odbył się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Zakładowych o Puchar Burmistrza Miasta Jasień. Organizatorem turnieju był Miejski Klub Sportowy Stal Jasień przy wsparciu burmistrza Jasienia – pana Andrzeja Kamyszka.

Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów: Linstal, Techtrans, ZREMB, ALE-KASACJA oraz Oldboje. Rywalizacja przebiegała każdy z każdym w wymiarze czasowym 2x10 minut. Choć wyniki były sprawą drugorzędną należy nadmienić, że najlepszym zespołem okazał się Linstal, który wygrywając wszystkie mecze nie miał sobie równych. To drugi Puchar Burmistrza Jasienia wywalczony przez ekipę Linstalu (wcześniej wygrali w 2016 roku). Drugą drużyną turnieju zostali Oldboje, a trzecią lokatę uzyskała ALE-KASACJA. Najbardziej emocjonujący okazał się mecz o IV miejsce w którym o końcowym wyniku decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy Techtransu.

ALE-KASACJA

Linstal

Oldboje

Techtrans

ZREMB

Łącznie rozegrano 10 spotkań, wszystkie w miłej  i sportowej atmosferze, oczywiście zgodnie z zasadą „fair-play”. Pierwsze trzy miejsca zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez pana Burmistrza Andrzeja Kamyszka, pozostałe ekipy otrzymały pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy zadbali też o zaplecze gastronomiczne, były zimne napoje i kiełbaski z grilla przygotowane przez członków Zarządu klubu.

Podsumowując tegoroczne zmagania piłkarskie z okazji Dnia Miasta można stwierdzić, że Turniej przebiegł sprawnie, w miłej i sportowej atmosferze. Dopisała też pogoda, która niewątpliwie była łaskawa dla uczestników piłkarskich pojedynków.

A oto końcowe wyniki turnieju:

ZREMB – ALE-KASACJA 0:2

Linstal – Oldboje 2:1

Techtrans – ALE-KASACJA 1:5

ZREMB – Linstal 1:7

Techtrans – Oldboje 0:5

Linstal – ALE-KASACJA 2:0

ZREMB – Oldboje 1:7

Techtrans – Linstal 1:5

Oldboje – ALE-KASACJA 1:0

Techtrans – ZREMB 1:1 karne 2:1

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.  Linstal

2.  Oldboje

3.  ALE-KASACJA

4.  Techtrans

5.  ZREMB

Zarząd Klubu Sportowego Stal Jasień pragnie złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i przebieg turnieju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i serdecznie dziękujemy za wspólną grę oraz przede wszystkim świetną zabawę. Zapraszamy na kolejne turniejowe zmagania.

Zobacz zdjęcia:

[FOTORELACJA]
    kliknij tutaj lub w obrazek
    * żeby oglądać zdjęcia musisz być zalogowan/a na portalu facebook.com