Weekendowy (niedzielny) niezbędnik kibica

• autor: Arturro78, 2017-05-20 14:10

Przed nami kolejny piłkarski weekend z udziałem Stali Jasień. Daniem głównym piłkarskiego weekendu będzie konfrontacja w ramach 22 kolejki A klasy, która może zadecydować o tytule mistrzowskim. Seniorzy Stali Jasień przed własną publicznością zagrają z wiceliderem – Zniczem Leśniów Wielki. W niedzielę zagrają także juniorzy, którzy zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Jelenin. Zaplanowany na niedzielę mecz trampkarzy z Arką Nowa Sól został przełożony na 1 czerwca. W dalszej części artykułu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy na najbliższy weekend z udziałem drużyn Stali Jasień. Zapraszamy na stadiony!

NIEDZIELA, 21 maja

Liga Okręgowa Juniora Starszego (LOJS) – Zielona Góra

Czarni Jelenin – Stal Jasień, godzina 13:00

Wypada mieć nadzieje, że nasi juniorzy w starciu z ostatnim zespołem w tabeli zdobędą punkty na wiosnę. Czarni Jelenin to zdecydowanie najsłabszy zespół w lidze, który w dotychczasowych spotkaniach zdobył tylko 1 punkt (remis z Zielonymi Łagów 4:4). A zatem to spotkanie trzeba wygrać, bo w starciu z takim rywalem nie wypada po prostu tracić nawet oczka.

Wynik z 1 kolejki: 3:0 vo dla Stali (dom, goście nie stawili się na zawody).

A klasa, grupa II

Stal Jasień – Znicz Leśniów Wielki, godzina 17:00

W niedzielne popołudnie w Jasieniu szykują się spore emocje. Na stadionie przy ul. Żarskiej 48 zmierzą się bowiem faworyci w walce o tytuł mistrza w zielonogórskiej A klasie grupie II w sezonie 2016/2017. Goście z dorobkiem 41 punktów zasiadają na fotelu wicelidera, z kolei Stalowcy zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Znicz Leśniów Wielki imponuje przede wszystkim skutecznością w ataku (60 bramek zdobytych – najlepszy atak w lidze) i dobrą grą w obronie (28 bramek straconych – druga obrona w lidze). Na pewno Znicz Leśniów Wielki będzie chciał udowodnić, że nieprzypadkowo zasiada na fotelu wicelidera. Z kolei zwycięstwo w tym meczu Stali Jasień pozwoli jej zachować duże szanse na mistrzostwo, a w konsekwencji awans do klasy okręgowej. Zapowiada się więc niezwykle ciekawe spotkanie. Miejmy nadzieję, że Stalowcy tanio skóry nie sprzedadzą i zrobią wszystko, by punkty zostały w Jasieniu. Szersza zapowiedź meczu w naszym serwisie pojawi się w sobotni wieczór.

Wszystkich kibiców Stali Jasień zapraszamy na to hitowe spotkanie!!!