Weekendowy (niedzielny) niezbędnik kibica

• autor: Arturro78, 2017-05-06 16:06

Zarówno nasi trampkarze jak i pierwsza drużyna swoje mecze rozegrają w niedzielę. Jako pierwsi na boisko wybiegną podopieczni trenera Marcina Stankiewicza, którzy zmierzą się na własnym terenie z Tęczą Krosno Odrzańskie. Z kolei seniorzy przed własną publicznością podejmą Energetyk Dychów. Odpoczywać w ten weekend będą natomiast juniorzy, których mecz został odwołany. W dalszej części artykułu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy na najbliższy weekend z udziałem drużyn Stali Jasień. Zapraszamy na stadion przy ulicy Żarskiej 48!

NIEDZIELA, 7 maja

Liga Okręgowa Trampkarzy (LOT) – Zielona Góra

Stal Jasień – Tęcza Krosno Odrzańskie, godzina 10:30

Zarówno dla Stali jak i dla Tęczy jest to mecz o przysłowiowe sześć punktów. Oba zespoły dzielą bowiem w tabeli zaledwie dwa punkty (Stal – 5 punktów, Tęcza – 7). Stal jeśli chce zająć miejsce w górnej części tabeli nie ma wyjścia i musi to spotkanie wygrać. Taki sam cel przyświeca zespołowi z Krosna Odrzańskiego, który chce utrzymać czwarte miejsce. Zapowiada się więc niezwykle ciekawe spotkanie. Miejmy nadzieję, że Stalowcy tanio skóry nie sprzedadzą i zrobią wszystko, by punkty zostały w Jasieniu.

Wynik z 1 kolejki: 4:2 dla Tęczy (wyjazd).

A klasa, grupa II

Stal Jasień – Energetyk Dychów, godzina 16:00

Seniorzy Stali Jasień są ostatnio w dobrej formie. Nie przegrali od ponad miesiąca, teraz nadeszła kolej na Energetyk Dychów. Piłkarze z Dychowa są na 11 miejscu w tabeli z piętnastoma punktami na koncie. Mimo odległego miejsca gości z Dychowa nie można lekceważyć. Energetyk to drużyna waleczna, która nie poddaje się przed ostatnim gwizdkiem sędziego. O tym niech świadczy fakt, że w jesiennym starciu Energetyk urwał punkty Stali remisując z nią 3:3. Dlatego w niedzielnym meczu nasi piłkarze muszą być maksymalnie skoncentrowali, aby po ostatnim gwizdu sędziego cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Szersza zapowiedź meczu w naszym serwisie pojawi się w sobotni wieczór.