Marcin Gulej zawodnikiem rundy w głosowaniu internautów

• autor: Arturro78, 2016-12-29 23:04

Zakończyliśmy głosowanie na najlepszego piłkarza Stali Jasień w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 według internautów. Zwycięzcą został Marcin Gulej na którego zagłosowało 47%  biorących udział w sondzie. Drugie miejsce przypadło Marcinowi Stankiewiczowi (31%), a na najniższym stopniu podium uplasował się Marcin Chmielewski (10%).

Tytuł zawodnika rundy przyznano na podstawie głosów użytkowników oficjalnego serwisu Stali Jasień oddawanych w specjalnej ankiecie. Spośród tych którzy głosowali najwięcej otrzymał Marcin Gulej.

Marcin Gulej trafił do naszego zespołu z Tupliczanki Tuplice. W barwach jasieńskiej Stali grał najpierw w juniorach gdzie dał się poznać jako pewny i zdecydowany obrońca. Dobre występy w lidze juniorów zaowocowały powołaniem go od sezonu 2013/2014 do kadry seniorów na mecze A klasy. W minionej rundzie zagrał w 10 spotkaniach zdobywając jedną bramkę – do siatki rywala trafił w meczu z Energetykiem Dychów. Warto dodać, że przyznawane od grudnia 2010 roku wyróżnienie dla zawodnika rundy Marcin Gulej otrzymał … po raz pierwszy w karierze. GRATULUJEMY!!!

To, że ranking na piłkarza rundy wygrywa zawodnik defensywny, to pokazuje dobitnie jaka to była runda dla Stalowców. Przypomnijmy, że to właśnie Stal jesienią 2016 straciła najmniej bramek w lidze (zaledwie 12). Niewątpliwie to między innymi Marcin Gulej przyczynił się do tego osiągnięcia. To z kolei wpłynęło na to, że Stal po rundzie jesiennej jest na drugim miejscu w ligowej tabeli.

Wyniki Plebiscytu „Najlepszy Piłkarz jasieńskiej Stali

w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017”:

1. Marcin Gulej – 72 głosy (47%),

2. Marcin Stankiewicz – 48 głosów (31%),

3. Marcin Chmielewski – 15 głosów (10%),

4. Jacek Siwak, Michał Prokopowicz – 4 głosy (3%),

5. Wojciech Bartosik – 3 głosy (2%),

6. Krystian Abramczyk, Michał Kuchta, Piotr Pelc, Dariusz Silczak – 2 głosy (1%).

W plebiscytowej sondzie oddano dokładnie 154 głosy.

Dziękujemy wszystkim kibicom za udział w głosowaniu, a Marcinowi Gulejowi gratulujemy tytułu.