Weekendowy (sobotni) niezbędnik kibica

• autor: Arturro78, 2016-10-14 20:55

Zarówno nasi trampkarze jak i pierwsza drużyna swoje mecze rozegrają w sobotę. Jako pierwsi na boisko wybiegną podopieczni trenera Marcina Stankiewicza, którzy zmierzą się na wyjeździe z Odrą Bytom Odrzański. Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja pierwszego zespołu z wiceliderem Zniczem Leśniów Wielki, który u siebie jeszcze nie stracił punktów. Odpoczywać w ten weekend będą natomiast juniorzy, którzy zgodnie z terminarzem mają pauzę. W dalszej części artykułu prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy na najbliższy weekend z udziałem drużyn Stali Jasień.

SOBOTA, 15 października

Liga Okręgowa Trampkarzy (LOT) – Zielona Góra

Odra Bytom Odrzański – Stal Jasień, godz. 10:00

Przed Stalą Jasień mecz z serii tych łatwiejszych. Drużyna z Jasienia zagra z Odrą Bytom Odrzański, która z zerowym dorobkiem punktowym zamyka ligową tabelę. Jak dotąd to najsłabsza drużyna ligi. Wszystkie sześć meczy piłkarze z Bytomia Odrzańskiego przegrali, stracili 45 bramek, strzelając tylko 3. Czerwona latarnia ligi jest więc idealnym przeciwnikiem do zdobycia kompletu punktów.

A klasa, grupa II

Znicz Leśniów Wielki - Stal Jasień, godz. 15:00

Kolejny ciężki mecz w sobotnie popołudnie czeka zespół Stali Jasień. Gracze gospodarzy są wiceliderem tabeli, więc to w nich należy upatrywać zdecydowanego faworyta tejże potyczki. Miejmy nadzieję, że Stal postara się o niespodziankę, a takową będzie nawet remis z wyżej notowanym rywalem. A może nasi pokuszą się nawet o wygraną, bo przecież piłka nożna jest sportem nieobliczalnym i wszystko może się wydarzyć. Pewne jest za to, że emocji brakować nie będzie. Szersza zapowiedź tego meczu w piątkowy wieczór.