URZĄD MIASTA I GMINY JASIEŃ

Burmistrz: Andrzej Kamyszek

Zastępca burmistrza: Katarzyna Łuczyńska

Serwis informacyjny: www.jasien.com.pl

FELGENHAUER Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba firmy:

,,U Czarneckiego" Piekarnia Tadeusz Czarnecki

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKOPOL

OFERTA SPONSORSKA

(kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć)

ZOSTAŃ SPONSOREM MKS "STAL" JASIEŃ

Zarząd klubu sportowego MKS ,,STAL” Jasień ma dla wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm czy sklepów propozycję zawarcia z naszym Klubem umowy sponsoringu. Tego typu forma promocji Państwa firmy jest nie tylko bardzo wygodna, ale również wyjątkowo skuteczna, ponieważ ma szansę trafić do niezwykle szerokiego grona potencjalnych klientów.

Miejski Klub Sportowy ,,STAL” Jasień jest jednym z utytułowanych i zasłużonych klubów sportowych w regionie. Początki klubu sięgają 1949 roku, przez te lata wielokrotnie dawał on powody do dumy kibicom piłkarskim z regionu jasieńskiego i regionów ościennych. Jesteśmy rozpoznawalną marką wśród szerokiej rzeszy kibiców, piłkarzy, działaczy i całego sportowego środowiska naszego województwa. Do celów statutowych Klubu należy przede wszystkim rozwój piłki nożnej na terenie gminy oraz stałe podnoszenie jej poziomu, dbanie o rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej oraz podnoszenie poziomu kulturalnego i sportowego członków klubu.

Realizując swoją misję Klub uczestniczy w pracy z dziećmi i młodzieżą rozwijając ich umiejętności sportowe w dyscyplinie piłka nożna. Na obecną chwilę w Stali szkoli się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów blisko 70 zawodników skupionych w trzech drużynach. Drużyna seniorów bierze udział w zmaganiach na poziomie A klasy, a drużyna juniorów i trampkarzy występuje w lidze okręgowej. Udział drużyn młodzieżowych w lidze okręgowej to niewątpliwie duży sukces przede wszystkim zawodników oraz kadry trenerskiej.

Chcielibyśmy aby klub mógł dalej się rozwijać i rozszerzać swoją działalność sportową. Dlatego też, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe lub zakup niezbędnego sprzętu sportowego. W zamian za wsparcie możemy zaproponować:

prawo do posługiwania się mianem Sponsora Klubu

umieszczenie reklamy na internetowej stronie klubowej www.staljasien.futbolowo.pl z możliwością przekierowania na stronę reklamodawcy

promocję firmy przez spikera w trakcie trwania spotkań ligowych i pucharowych

zamieszczenie loga Sponsora na wszelkich wydawnictwach związanych z klubem (plakaty, zaproszenia, papier korespondencyjny, ogłoszenia meczowe)

umieszczenie loga Sponsora (nazwy firmy) na koszulkach i spodenkach meczowych, dresach oraz torbach sportowych

dystrybucja materiałów promocyjnych Sponsora w trakcie meczów

umieszczenie banerów reklamowych Sponsora na bandach wokół boiska

promocję firmy w relacjach prasowych (prasa lokalna)

inne uzgodnione przez strony działania promocyjne.

Klub ściśle współpracuje z lokalnymi mediami, w tym „Kurierem Żarsko-Żagańskim” i ,,Przekrojem Lokalnym”. Posiada także swój profil na Facebooku oraz oficjalną stronę internetową. Strona www.staljasien.futbolowo.pl osiąga codziennie kilkaset unikalnych wizyt, a w dniach meczowych ilość ta sięga nawet 2000. Dzięki temu informacje na temat klubu i jego sponsorach docierają do szerokiego grona odbiorców. Ponadto od marca do listopada na naszych obiektach rozgrywane są mecze wszystkich naszych drużyn, ich treningi trwają niemal przez cały rok, a w związku z tym, że młodych zawodników na treningi i mecze przywożą rodzice, na pewno nie umkną ich uwadze banery wiszące na ogrodzeniu. Podczas meczów organizowanych przez nasz klub na trybunach zasiada 100-200 widzów. Na mecze przyjeżdżają zawodnicy i kibice z powiatu żarskiego, żagańskiego, krośnieńskiego, nowosolskiego i zielonogórskiego, dzięki czemu reklama trafia do szerokiego grona odbiorców. Miejsce reklamowe może również zostać utworzone na ogrodzeniu stadionu widoczne z drogi dla pojazdów poruszających się po trasie Lubsko-Żary. Umieszczenie reklam na ogrodzeniu stwarza dobre warunki dla promocji Państwa firmy ponieważ trasa ta charakteryzuje się sporym natężeniem ruch drogowego.

Przedstawiając propozycję współpracy liczymy, że spotka się ona z zainteresowaniem Państwa. Jednocześnie informujemy, że jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje z Państwa strony. Jesteśmy również przekonani, iż ewentualna współpraca przyniesie szereg korzyści dla obu stron. Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony przyczyni się do promocji wizerunku Państwa przedsiębiorstwa jako instytucji wrażliwej na potrzeby jasieńskiego społeczeństwa. Nam natomiast wszelka pomoc pozwoli na realizację naszych celów sportowych.

KONTAKT W SPRAWIE SPONSORINGU I WSPÓŁPRACY:

Prezes: Grzegorz Kasowski, tel. 666 393 766

Wiceprezes: Tomasz Pełka tel. 668 694 797

Skarbnik: Dariusz Silczak tel. 602 470 074

Miejski Klub Sportowy ,,STAL” w Jasieniu

ul. Żarska 48, 68-320 Jasień

e-mail: stal.jasien@wp.pl  lub  poczta@stal.jasien.pl,

www.staljasien.futbolowo.pl

NIP 928-18-25-813

Regon  971308789

KRS  0000024198

Nr konta   PKO BP  o/Żary  88 1020 5460 0000 5102 0127 7243

Chcesz się skutecznie zareklamować i wypromować swoją firmę?

MKS ,,Stal” Jasień na pewno ci to ułatwi!

Zapraszamy do współpracy!